Bloog Wirtualna Polska
Są 1 272 824 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Adoptowałem pieska o imieniu Edzio.


Dodatki na bloga

Kuchiki Rukia

piątek, 30 maja 2008 15:19
Rukia Kuchiki
jest jednym z głównych bohaterów mangi i anime Bleach. To ona wprowadziła Ichigo w świat shinigami czym wywróciła jego dotychczasowe życie do góry nogami. Druga najpopularniejsza postać w Bleach.

Informacje ogólne

Rukia jest shinigami z 13 Dywizji dowodzonej przez kapitana Jūshirō Ukitake. Jest dość kłótliwa, łatwo ją zdenerwować (szczególnie dobrze wychodzi to Ichigo). Jednak dobrze się rozumieją, wzajemnie pocieszają się w trudnych chwilach i ratują z opresji. Z całą pewnością największą wadą Rukii jest rysowanie: zarówno ludzi i shinigami jak i pustych oraz wszystko inne przedstawia jako króliczki i misie w okularach słonecznych. Najgorsze jest jednak to, że najwyraźniej lubi rysować. Jej ulubionymi zwierzakami są króliki Chappy, kolekcjonuje rzeczy związane z ich wizerunkiem. Oprócz tego Rukia uczy się nowoczesnego japońskiego czytając komiksy. Jej zachowanie zmienia się razem z miejscem i ludźmi, wśród których się znajduje. W szkole staje się nienaturalnie miła i dziwna, na dodatek mówi innym głosem. Gdy jest wśród przyjaciół, wszystko wraca do normy. Czuje się także odpowiedzialna za Ichigo i często martwi się o niego. Chłopak denerwuje się tym i zawsze mówi, by mu zaufała.

Historia


Podczas swojej pierwszej samotnej wyprawy do świata ludzi przypadkiem spotyka Ichigo Kurosaki. Ichigo zostaje zaatakowany przez potwora - hollowa, który ścigał go pragnąc jego bardzo silnej duszy. Rukia widząc co się dzieje, pozwala chłopakowi obronić siebie i rodzinę i przekazuje mu swoje moce. Tym samym obliguje go do pracy w charakterze substytuta shinigami czyli do walki z hollowami oraz wysyłania dobrych dusz, plusów, do zaświatów.

Rukia zostaje na Ziemi dłużej niż to z początku planowała, czekając aż jej moc się zregeneruje. Jednocześnie czuwa ona nad Ichigo i jego przejętymi od niej obowiązkami Boga Śmierci, poznając przy tym jak wygląda ludzkie życie. W wyniku wielu wspólnych przeżyć poznaje na Ziemi kilku nowych przyjaciół, do których bardzo szybko się przywiązuje (stara się tego jednak specjalnie nie okazywać). Ku zdziwieniu Rukii pojawiają się poważne trudności z przywróceniem mocy i musi ona zostać na Ziemi kilka miesięcy, o wiele za długo nawet jak na plan awaryjny. Jak się okazuje, nie wolno jej tak długo wizytować świata ludzi bez specjalnego zezwolenia (którego Rukia nie posiada). Ponadto oddała swą moc człowiekowi, co w kodeksie shinigami jest poważnym wykroczeniem... Jej gigai nie jest zapisane w oficjalnych rejestrach Soul Society, stąd służby Bogów Śmierci przez długi czas mają problem żeby ja namierzyć i ściągnąć z powrotem do domu. Nic jednak nie trwa wiecznie i zostaje ona w końcu zlokalizowana. W celu ściągnięcia jej z powrotem do Soul Society, na Ziemie wyruszają kapitan 6 dywizji - Kuchiki Byakuya, jej przybrany brat, i porucznik (vice- kapitan) tejże dywizji - Abarai Renji, dawny przyjaciel. Mimo oporu ze strony Ichigo, Rukia wpada w ich ręce i zostaje doprowadzona przed władze Soul Society, które wydają nań wyrok niewspółmiernie wysoki do wartości przewinienia - karę śmierci. Ichigo i przyjaciele wyruszają jej na ratunek, dając tym początek wielkiej przygody w Soul Society, zakończonej bardzo intrygującym finałem.


 

Zdolności

Rukia nie wydaję się na początku silnym shinigami. Jednak gdy odzyska swoje moce dowiadujemy się, że posiada jednak shikai i mogła by być nawet oficerem. Niestety, jej brat Byakuya dopilnował aby do tego nie doszło. Jej miecz nazywa się Sode no Shirayuki i zaliczany jest do najpiękniejszych lodowych zanpakutō w całym Soul Society. Rukia potrafi wykonać różne techniki (np. "Some no mai, Tsukishiro", czyli "Pierwszy taniec, biały księżyc"). Po uwolnieniu swojego miecza, staje się on całkowicie biały, a do rękojeści przymocowaną ma długą, białą wstęgę. Oprócz tego umie posługiwać się magią demoniczną (Kidou). Renji uważa, że jest ona pożyteczna ze względu na swoją szybkość.

A to kilka fotek Rukii:
http://www.narutomania.com/gallery/data/2140/medium/BLEACH_Kuchiki_Rukia_by_dejichan.jpghttp://i50.photobucket.com/albums/f343/kljs/rukia800.pnghttp://img243.imageshack.us/img243/3718/kuchikirukiakw8.pnghttp://www.bleachportal.net/fanart/artwork/1167694915_ichigo%20and%20rukia.jpghttp://cheezwhizsensei.files.wordpress.com/2006/11/rukia.JPGhttp://www.basehead.org/files/shots/1-Ruthay_Bleach_Kuchiki_Rukia_01.jpgPodziel się
oceń
0
0

Kurosaki Ichigo

czwartek, 29 maja 2008 21:26

Ichigo jest pesymistycznym 16-latkiem, który stara się robić wrażenie niedostępnego, przez co zwykle ma zmarszczone brwi i skrzywione usta. Potem zostaje jednak pokazany jako milszy i inteligentniejszy, niż by sugerowały jego wygląd i nastawienie.

Ichigo ma pomarańczowe włosy, przez co często bywa atakowany przez starszych uczniów swojej szkoły. Twierdzi, że nie obchodzi go to, co inni o nim myślą (inaczej dawno przefarbowałby włosy) i wygląda na to, że polubił walki. Często pomaga mu w nich Sado "Chad" Yasutora.

Ichigo lubi czekoladę i pikantne potrawy. Jego ulubionymi osobami są Al Pacino i Mike Ness, a najbardziej podziwia Williama Shakespeare'a. Czuje się niepewnie w pobliżu nagich lub skąpo ubranych kobiet.

Ichigo jest również zdolnym uczniem, plasującym się na 23. z 322 miejsc w jego szkole. O ile na początku przeraziło to Keigo Asano (obawiał się, że Ichigo zmienia się w kujona), Ichigo tłumaczy, że regularnie się uczy i nie zaniedbuje prac domowych głównie dlatego, że według własnych słów nie ma nic lepszego do robienia w domu. Wielu ludzi źle go ocenia na podstawie jego niecodziennego (ale naturalnego) koloru włosów, więc Ichigo ciężko pracuje, żeby pokazać im, na ile są w błędzie.

Jego imię, rozdzielone na dwa człony "ichi" i "go", oznacza "1" i "5" lub "15", co może być powodem częstego pojawiania się tych liczb w Bleachu. Inaczej zapisane słowo "ichigo" oznacza również truskawkę, i jest normalnie używane tylko jako imię żeńskie; kiedy strażnik Jidanbō wypomina to Ichigo, Ichigo upiera się, że jego imię jest pisane jako "ichi" jak w wyrażeniu "pierwsza nagroda" i "go" jak w "anioł stróż". Ojciec Ichigo kiedyś powiedział mu, że jego imię oznacza razem "ten, który chroni". W jego nazwiski "kuro" znaczy "czarny", a "saki" oznacza "koniec".

Kiedy moc duchowa Ichigo zostaje odblokowana, wiele innych postaci zaczyna wytwarzać własne. To dlatego, że Ichigo tworzy jej tak dużo, że nie jest w stanie jej przechowywać w swoim ciele, przez co moc ciągle się wydostaje. Bycie wystawionymi na działanie energii Ichigo sprawia, że niektórzy jego znajomi stają się świadomi duchowo, a niektórzy otrzymują nawet nowe zdolności.


 

Rodzina

Ichigo mieszka ze swoim ojcem, Isshinem Kurosaki, oraz dwiema siostrami, Yuzu i Karin. Jego ojciec prowadzi w domu małą klinikę medyczną, w czym pomaga mu cała rodzina. Isshin prowadzi swego rodzaju współzawodnictwo z synem, wskutek czego często atakuje Ichigo z zaskoczenia, jednak nigdy nie chcąc poważniej skrzywdzić syna.
Rodzina Kurosaki wydaje się być w miarę normalna, oprócz jednego faktu. Ichigo, jak również w mniejszym stopniu jego rodzeństwo, posiada zdolność widzenia i komunikowania się z duchami. O ile cała rodzina jest w stanie widzieć duchy, Ichigo ma najwięcej naturalnej mocy duchowej - chociaż Karin ma porównywalny poziom świadomości duchowej. Okazuje się też, że ojciec Ichigo jest shinigami na poziomie kapitana, skazanym na banicję, który dwadzieścia lat przed główną fabułą mangi i anime wyrzekł się swoich mocy, dopiero niedawno je odzyskując.

Biografia


Matka Ichigo, Masaki Kurosaki, zapisała go do dojo, by uczył się karate, gdy miał 4 lata. Tam poznał Tatsuki Arisawę, z którą na początku przegrywał. Zawsze przy tym zaczynał płakać, i natychmiast pocieszała go jego matka, do której był bardzo przywiązany.

Kiedy Ichigo miał 9 lat, Masaki została zabita przez hollowa Grand Fishera ("Wielkiego Rybaka"), chociaż Ichigo długo o tym nie wiedział, myśląc, że zabił ją samochód. Ichigo, zszokowany, przez całe dni stał na brzegu, gdzie zginęła jego matka. Cała rodzina zmieniła się po śmierci Masaki - Karin zdecydowała się już nigdy nie płakać, a Yuzu przejęła obowiązki domowe. Zanim Ichigo dowiedział się o Grand Fisherze, czuł się winny za śmierć matki.

Trzy lata przed główną fabułą, starszy brat Orihime Inoue, Sora, zmarł w klinice Kurosakich w wyniku ran poniesionych w wypadku samochodowym. Ichigo patrzył, jak Orihime płacze po nim, chociaż nie poznał jej bliżej do trzech lat przed główną fabułą anime.

Na początku nauki w szkole średniej Ichigo spotkał Yasutorę Sado, wtedy chodzącego do szkoły średniej Mashiba, który pomógł mu w walce. Ichigo niepoprawnie odczytał imię Sado jako "Chad" (znaki mogły być czytane na oba sposoby) i używał tego imienia nawet, kiedy został poprawiony. Chad, mimo niezwykłej siły, często bywał celem pobić, odmawiał walki dla siebie z powodu obietnicy, jaką złożył swojemu dziadkowi jako dziecko. Po odkryciu tego, Ichigo zawarł z Chadem umowę, w której obiecali sobie walczyć za siebie nawzajem w każdej sytuacji.

Zdolności


Moce shinigami


Ichigo, mimo braku jakiejkolwiek oficjalnej rangi, potrafi walczyć na poziomie kapitana shinigami i posiada kilka silnych technik. Według Aizena i Urahary, jego najbardziej zadziwiającą zdolnością jest jego szybkość rozwoju: Ichigo opanowuje podstawy zaawansowanych technik w przeciągu dni, podczas gdy komuś innemu mogłoby to zająć tygodnie albo lata. Przykładem może być ostateczne uwolnienie mocy jego zanpakutō, które poznaje w dwa dni, podczas gdy normalny shinigami potrzebowałby co najmniej dziesięciu lat specjalnego treningu dla tych samych skutków. Trzeba jednak przyznać, że użył on specjalnego urządzenia zaprojektowanego przez Uraharę, by przyspieszyć proces. Poza tym, Ichigo szybko opanowuje błyskawiczne kroki (shunpō) podczas treningu z Yoruichi.

Fizycznie, Ichigo jest w najwyższej formie nawet, kiedy nie jest w swoim duchowym ciele. Był trenowany w sztukach walki od najmłodszych lat, profesjonalnie i w domu, przez ataki z zaskoczenia jego ojca. Regularnie walczył i pokonywał gangsterów oraz tych, którzy go prowokowali, w szkole średniej, i wcześnie stał się lepszy w sztukach walki nawet od Tatsuki (drugiej najsilniejszej uczennicy szkoły średniej w Japonii).

W postaci shinigami jego już godna podziwu siła jest podniesiona do o wiele wyższego poziomu. Z łatwością używa swojego ogromnego miecza jedną ręką, skacze kilka pięter w górę, a w jednym przypadku błyskawicznie odparł trzech wicekapitanów z uwolnionymi zanpakutō gołymi rękami, jednego po drugim. Jeden z ich zanpakutō zniszczył jednym ciosem.

Styl walki Ichigo opiera się głównie na jego zanpakutō i użyciu błyskawicznych kroków, co czyniłoby go specjalistą od walki mieczem. Ichigo nigdy nikt nie nauczył używania kidō (sztuk demonów, swoistej magii shinigami); ma nawet problemy z koncentrowaniem jego energii duchowej do określonego miejsca.

Zwykle, w świecie ludzi, moc kapitanów i wicekapitanów shinigami jest ograniczona do jednej piątej, żeby nie wywierali "niepotrzebnego wpływu". Ichigo nie jest oficerem, więc nie ma takiego ograniczenia. Nie jest jasne, do czego odnosi się ten "niepotrzebny wpływ", ale może chodzić o wypływającą moc duchową, doprowadzającą ludzi do świadomości duchowej i tworzenia własnej mocy. Moc ta może również przywoływać Pustych do świata żywych który podążą za tak wielką energią duchową

Moce hollowa


Moce duchowe Ichigo nie są ograniczone tylko do umiejętności shinigami; posiadł on moce hollowa w wyniku swojego treningu z Uraharą. Próbując przywrócić swoje uśpione moce shinigami, Ichigo zaczął zmieniać się w hollowa, przerywając transformację chwilę przed jej końcem, ale pozostawiając uśpionego wewnątrz hollowa.

Hollow wewnątrz Ichigo jest odwrotnością charakteru Ichigo, sugerują to odwrócone kolory. Ten duch jest pewien swojej wyższości i wyśmiewa słabości Ichigo przy każdej okazji, chociaż marzy o kontrolowaniu mocy Ichigo samemu, pewnego dnia. Wyśmiewanie słabości swoich przeciwników jest kolejną często spotykaną cechą hollowów. Jest sadystyczny, potrafi zabijać dla samej przyjemności i w adaptacji anime oraz grach wideo często wpada w szaleńczy, żądny krwi uśmiech, ciągle widoczny na jego twarzy. Strona tytułowa rozdziału 220 mangi ukazuje wewnętrznego hollowa podpisanego lustrzanym odbiciem imienia Ichigo.

W czasie trwania serii moce hollowa ukazywały się na różne sposoby. Na początku, maska hollowa pojawiała się na ciele Ichigo, blokując w założeniu śmiertelne ciosy, chociaż Ichigo nigdy tego nie zauważał w czasie walki. Podczas jego walki z Byakuyą Kuchiki maska pojawiła się na jego twarzy, kiedy był bliski śmierci, pozwalając wewnętrznemu hollowowi na przejęcie kontroli nad ciałem, dopóki Ichigo go nie opanował. To samo wydarzyło się później wiele razy, chociaż Ichigo nabrał wprawy, opanowując hollowa szybciej i szybciej za każdym razem, w końcu potrafiąc doprowadzić się do normalności prawie natychmiast. Koncentracja na hollowie pozostawiała go jednak praktycznie sparaliżowanym i niezdolnym do walki. Kiedy wewnętrzny hollow przejmuje kontrolę, Ichigo jest w stanie zignorować wszystkie rany, stając się o wiele szybszym i silniejszym niż normalnie. Arrancar Ulquiorra stwierdził, że ta zwielokrotniona siła, kiedy Ichigo jest w szale, jest jeszcze większa od jego własnej, chociaż ciągle waha się od ogromnej do słabej. Te wahania były głównym powodem, dla którego Ulquiorra pozwolił Ichigo przeżyć ich pierwsze spotkanie. Podczas treningu z vizardami, fizyczne ciało Ichigo zostało na krótko całkowicie opanowane przez jego wewnętrznego hollowa, sprawiając, że zewnętrznie kompletnie zmienił się w hollowa. Jako pełny hollow, Ichigo okazał zdolność do używania kilku potężnych zdolności, jak natychmiastowa regeneracja, wzmocnienie kończyn, i zdolność do wystrzeliwania pocisków cero z palców. Ichigo jednak nie przebywał w tej formie długo; wydostał się ze swojego ciała hollowa jako normalny shinigami. Po tym treningu i podporządkowaniu sobie wewnętrznego hollowa, Ichigo nauczył się używania swojej maski hollowa bez utraty kontroli nad ciałem. Pierwotnie transformacja trwała maksymalnie 11 sek (inni vaizardzi potrafią utrzymać to przez 15 h), jednak później, podczas walki z Grimmjow'em, okazuje się, że pobyt w Hueco Mundo i starcia z Arrancarami pozwoliły mu na znacznie dłuższe utrzymanie tej formy. Kiedy jest w masce, jego moce hollowa działają razem z mocami shinigami, dając mu o wiele wyższą szybkość i siłę.


 

Zanpakutō

Zanpakutō Ichigo nazywa się Zangetsu W odróżnieniu od innych shinigami, którzy potrafią zapieczętować swoje zanpakutō po ich uwolnieniu, zanpakutō Ichigo zawsze pozostaje na pierwszym poziomie uwolnienia, prawdopodobnie z powodu niezwykłego poziomu mocy duchowej właściciela. Yoruichi Shihouin stwierdziła, że Zangetsu należy do zanpakutō zawsze pozostających w uwolnionej formie, sugerując, że jest to po prostu inny typ zanpakutō, który po pierwszym uwolnieniu pozostaje w tym stanie.

Duch Zangetsu przypomina 30-40-letniego mężczyznę. Jest ukazany najczęściej jako mądry i spokojny, często sprawdzając Ichigo na niecodzienne sposoby, z których wiele ma cel dokładnie przeciwny do spodziewanego.

Kiedy Ichigo pierwszy raz został shinigami, jego zanpakutō był po prostu ogromną wersją zwykłego, razem z równie dużą pochwą, noszoną przez Ichigo na plecach. Rozmiar miecza wynikał z potężnej, niekontrolowanej mocy duchowej Ichigo. W rezultacie miecz był dość słaby, jako stworzony z niewielkiej ilości mocy duchowej. Byakuya Kuchiki odciął większość ostrza podczas pierwszego spotkania z Ichigo, a potem Kisuke Urahara ściął resztę do rękojeści, zmuszając Ichigo do poznania imienia zanpakutō i uwolnienia jego prawdziwej formy.

Shi-kai


Uwolniona forma Zangetsu nie ma jelca i przywodzi na myśl ogromny tasak. Miecz jest równie wysoki jak Ichigo (1,74 metra) i posiada czarne ostrze ze srebrną krawędzią tnącą. Ichigo nosi swój zanpakutō na plecach na materiale przypominającym bandaż, owiniętym wokół rękojeści. Poza walką materiał rozszerza się, pokrywając cały miecz i opada, kiedy jest to potrzebne, skracając się do odpowiedniej do walki długości. Ten materiał z rzadka bywa także używany do machania bronią jak cepem i rzucania nią w przeciwników. Pierwszy raz pokazał tę umiejętność hollow we wnętrzu Ichigo podczas walki z Kenpachim Zarakim.

Specjalną umiejętnością Zangetsu jest getsuga tenshō (月牙天衝, dosł. księżycowy kieł przebijający niebo), która wystrzeliwuje skoncentrowane fale energii w kształcie sierpa księżyca z czubka ostrza. Ichigo używa tej umiejętności bez znajomości nazwy kilka razy, ale dopiero, kiedy ją poznaje, opanowuje technikę. Zangetsu stwierdza, że znajomość nazwy robi różnicę w ilości uwalnianej energii.

Ban-kai


Ostateczne uwolnienie Zangetsu, nazwane Tensa Zangetsu (天鎖斬月, dosł. łańcuchy niebios - tnący księżyc) jest uznawane za niecodzienne wśród wszystkich zanpakutō. W odróżnieniu od większości ostatecznych uwolnień, zwykle tworzących ogromne stworzenie lub potężny efekt, Tensa Zangetsu zmniejsza jego miecz do no-dachi (japońskiego długiego miecza) z czarnym ostrzem, jelcem w kształcie manji (które jest znakiem kanji "ban", co oznacza "pełny") i krótkim łańcuchem zwisającym na końcu rękojeści, zastępującym materiał z pierwszego stopnia uwolnienia. Poza zmianą miecza, ubranie Ichigo zostaje zastąpione przez czarny płaszcz sięgający do kostek, z długimi rękawami i czerwonymi wykończeniami, zapięty na klatce piersiowej, podobnie do płaszcza Zangetsu.

O ile ostateczne uwolnienie zwykle trwa dość krótko, pierwsza transformacja (jak i kilka innych dla dramatycznego efektu) jest dłuższa. Najpierw Ichigo koncentruje swoją duchową moc dookoła siebie i swojego miecza. Materiał na rękojeści owija się wokół jego ramienia i Ichigo wystrzeliwuje energię naprzód lub w stronę, w którą wskazuje jego miecz. Transformacja pozostawia za sobą ogromne tornado, które ukazuje Ichigo z uwolnionym mieczem, rozwiewając się. Najczęściej Ichigo używa skróconej wersji transformacji, pomijając wystrzelenie energii i owinięcie materiału wokół jego ramienia.

Byakuya Kuchiki wyjaśnia, że ostateczne uwolnienie Zangetsu to skompresowanie mocy, zamiast prostego w założeniach rozszerzenia jej, jak inne ostateczne uwolnienia. Ta skompresowana moc pozwala Ichigo poruszać się szybciej niż podczas błyskawicznych kroków, dając mu również odpowiednią zręczność i refleks, co zapewnia mu możliwość używania jego naturalnej siły w pełni. Ichigo nie otrzymuje żadnych dodatkowych specjalnych zdolności, ale posiada ulepszoną, czarną wersję getsugi tenshō. Poza zmianą koloru, czarna getsuga tenshō jest o wiele silniejsza i jej ruch może być kontrolowany wolą Ichigo. Pierwszy zaprezentował tę technikę wewnętrzny hollow Ichigo, i na początku jej użycie niosło ryzyko uwolnienia hollowa, ale od kiedy potem w mandze Ichigo zyskał nad nim kontrolę, przestało to być problemem.


 

Kilka fotek Kurosakiego:

http://tn3-1.deviantart.com/fs21/300W/i/2007/309/6/f/ogihcI_ikasoruKurosaki_Ichigo_by_Geofffffff.jpghttp://alysu.files.wordpress.com/2007/08/ichigo36ed.pnghttp://tn3-2.deviantart.com/300W/fs7.deviantart.com/i/2005/184/c/8/Kurosaki_Ichigo_by_Maggical.jpghttp://www.bleachsp.com/media/Img-Nw/ichigosingleG.jpghttp://www.jaysondesigns.net/2.0/wallpapers/IchigoWall3_1280x960.jpghttp://i95.photobucket.com/albums/l139/darkangelus2121/Misc/kurosaki.jpghttp://photos.friendster.com/photos/38/97/4887983/773614962l.jpg


Podziel się
oceń
0
0

Alphonse Elric

czwartek, 29 maja 2008 21:04
Alphonse Elric jest o rok młodszym bratem Edwarda. Jego dusza jest osadzona przez Eda w zbroi gdyż po nieudanej transmutacji matki stracił ciało. Mniej żywiołowy od swojego brata, jego zbroja jest często wykorzystana jako pojazd lub miejsce przechowania różnych osób lub rzeczy. Często musi uspokajać brata i przepraszać za jego zachowanie. Przez jakiś czas uważał, że Edward stworzył mu sztuczną pamięć. W mandze często zachowuje się dojrzalej od brata, podczas gdy w anime jest raczej potulny i naiwny.

http://divertissements.letopdugratuit.com/wallpapers/img/full-metal-alchemist/fma-0034.jpghttp://mgrsti3030s.seamlesstech.biz/Merchant/0807/rah_fma_alphonse_elric_movie_shop.jpghttp://sarana.s.a.pic.centerblog.net/8dxla7eq.jpghttp://tn3-1.deviantart.com/fs8/300W/i/2005/351/e/e/Merry_Christmas_by_X__Alphonse_Elric__X.jpghttp://staticblog.hi-pi.com/gisblogMnt-jeuxvideo/gogeta4thebest/images/gd/1133034106.jpg
Podziel się
oceń
0
0

Edward Elric

czwartek, 29 maja 2008 20:56
Imię: Edward
Nazwisko: Elrik
Wiek: 15 lat
Włosy: Blond
Oczy: Złote
Status: Stanowy Alchemik

Ed jest główną postacią Anime&Mangi FullMetal Alchemist. Ed ma blond włosy, które są zawinięte w warkocz, ubiera się w czerwony charakterystyczny płaszcz. Ma młodszego brata o imieniu Alphonse. On i jego brat poszli w ślady ojca i zostali alchemikami. Ed został już państwowym alchemikiem kiedy miał 12 lat. Jest on geniuszem alchemii ponieważ potrafi ją używać bez tworzenia kręgów. Ed jest bardzo barwną postacią. Wnosi do Mangi jak i Anime dużo humoru swoją mimiką twarzy jak i tekstami. Jego Matka zmarła gdy był on jeszcze mały. On i Alhponse postanowili ożywić matkę za pomocą alchemii. Długo szukali rozwiązania aż w końcu znaleźli. Podczas próby wskrzeszenia matki stracił on lewą nogę i prawą rękę natomiast jego brat całe ciało. Ed przeniósł dusze Ala do metalowej zbroi. Od tamtego czasu Ed ma protezy w miejscach w których stracił kończyny. Razem z bratem postanowił wyruszyć w poszukiwaniu kamienia filozoficznego dzięki któremu mogliby na nowo odzyskać dawną postać.

Wrzucam fotki Ed'a:


http://www.mines.edu/research/k12-partnership/tech06/Meagan/more%20FMA-lighting.JPGhttp://www.alchemistproject.net/walls/full_metal_alchemist_13-1280.jpghttp://www.kaliteliresimler.com/data/media/24/Anime_full_Metal_alchemist_resimleri.jpghttp://www.ov3rflow.com/gallery/wallpapers/FullMetal%20Alchemist_WALLPAPER.jpg


http://republika.pl/blog_uw_3464009/4029300/tr/edward-elric.jpg
Podziel się
oceń
0
0

Wpisujcie się jak chcecie;*;* Pozdrawiam wszystkich odwiedzających

wtorek, 21 listopada 2017

Licznik odwiedzin:  150 969  

Kalendarz

« maj »
pn wt śr cz pt sb nd
   01020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Azor! Szukaj patyka!

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Ich bin...

Jestem jak papier w toalecie, będę kręcić się!
Mój żywot jest tak zakręcony jak i moja osoba! Strzeż się posępnego czerepa!
Powiedział Cezary i ugutował MASUO!

Statystyki

Odwiedziny: 150969
Wpisy
  • liczba: 323
Bloog istnieje od: 3517 dni
Adoptowałem chomiczka o imieniu Łatuś.


Dodatki na bloga
Adoptowałam pieska o imieniu Jackie.


Dodatki na bloga

Lubię to